Apartamenty Kościelisko Willa Przy Dolinie Kościeliskiej

Oferowane apartamenty znajdują się w zaprojektowanej i stworzonej przez Twoje Miejsce Willi Przy Dolinie Kościeliskiej, położonej w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dbamy nie tylko o najwyższy standard wyposażenia i obsługi, ale też dodatkowe atrakcje podczas wypoczynku naszych gości m.in. organizację kuligów oraz wydarzeń specjalnych np. niezapomnianych zaręczyn.
 

Apartament Czteroosobowy Twoje Miejsce - apartamenty do wynajęcia

Apartament 2 Sypialnie

Wyprawa w góry z bliskimi będzie udana pod warunkiem, że wspólnie zadbacie o komfortowe miejsce pobytu. Wygodę gwarantują ustawne sypialnie, salon, kuchnia oraz łazienka.

Czytaj dalej
Apartament Pięcioosobowy Twoje Miejsce - apartamenty do wynajęcia

Superior 3 Sypialnie

W apartamencie znajdują się m.in. trzy sypialnie urządzone w różnym stylu, dzięki czemu miejsce to przypadnie do gustu gościom w różnym wieku.

Czytaj dalej

Superior 2 Sypial. i Sauna

Wszystko co umili pobyt: wygodne łóżka, sauna, zestaw kina domowego, w pełni wyposażona kuchnia. Dwie sypialnie, salon z kuchnią i kominkiem. Sauna. Piękna łazienka z nastrojowym oświetleniem.

Czytaj dalej

Superior 2 Sypialnie

Ekskluzywny klimatyczny apartament. Wyjątkowe wnętrza zapewnią udany wypoczynek. Mnóstwo detali, rzeźbień, dyskretnych szczegółów które odkryją Państwo podczas czasu spędzonego w naszej Willi.

Czytaj dalej