Twoje Miejsce

O nas

Kreowanie unikalnych miejsc oraz rzeczy to nasza pasja. Zajmujemy się budowaniem, projektowaniem oraz tworzeniem: nieruchomości, wnętrz, mebli oraz ogrodów. Wszystkie obszary naszej działalności łączy jedno: chęć tworzenia dla naszych Klientów wyjątkowych miejsc. Jesteśmy tradycyjną rodzinną firmą, dlatego doskonale rozumiemy się i uzupełniamy na każdym etapie współpracy.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy kompleksowo. Od projektu do realizacji. Współpracujemy z profesjonalistami z wielu branż oraz dysponujemy najwyższej jakości sprzętem. Pracujemy na terenie Polski i całej Europy.
Naszą mocną stroną są dobre pomysły. Doradzamy rozwiązania, których nie spotkasz w żadnym innym miejscu.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Urzeczywistniamy Twoje marzenia o wyjątkowym miejscu!

Wszystko zaczyna się od rozmowy…

Zacznijmy od rozmowy o Twoim wymarzonym Miejscu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby doradzić się w kwestiach związanych z:

 

Skontaktuj się z naszym Doradcą

 

Projektowanie
i tworzenie ogrodów

Projektowanie i zakładanie ogrodów to nasza prawdziwa pasja. Gwarantujemy oryginalne projekty i zdrowe rośliny z własnej szkółki, które zachwycać będą przez długie lata.

Czytaj dalej

Sprzedaż
nieruchomości

Chciałbyś kupić luksusowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji? Nieruchomości znajdujące się w Willa Przy Dolinie Kościeliskiej powstały z myślą o inwestorach, szukających mądrego sposobu na ulokowanie kapitału.

Czytaj dalej

Meble
i aranżacja wnętrz

Zobacz, w jaki sposób możesz zaczarować swoje mieszkanie lub dom stylowymi drewnianymi meblami oraz niebanalnymi wnętrzarskimi rozwiązaniami.


Czytaj dalej

Wynajem
apratamentów

Szukasz wymarzonego miejsca na urlop w polskich górach? Poznaj Wille Przy Dolinie Kościeliskiej graniczącą z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.


Czytaj dalej